Difference between revisions of "Lady Aberlin's Muumuu"

From JoCopedia
Jump to navigation Jump to search
(Giovanni)
m (Reverted edits by 58.70.103.132 (talk) to last revision by 212.252.168.253)
Line 1: Line 1:
I'm with you. I shop at Trader Joe's for most things, then Fred Meyer for what I can't find there (we live in SW Seattle), but TWICE I have plueld into TJ's with my toddler eating McD's chicken nuggets and I was definitely embarrassed!  I totally agree with you that it isn't an all or nothing thing and I'm hoping that the amount of whole and organic food will increase and there will be less and less of the filler foods. I love Trader Joe's because the prices are so good!  Some things are expensive, but it all seems to balance out because of good values on things like dairy products.I also sometimes visit PCC, but the prices seem a lot higher. My husband (a chef) spends  a lot of time at Whole Foods, but I got burned there once by a $5 apple, so I'm a little wary.   Anyway, I'm inspired by all you are doing for your family  kudos! I am lazy about our nutrition much of the time and I'm sure that you are sacrificing the desire to do whatever is the easiest (or is that just me?) and taking a little bit of a financial hit to do what is best for your family.
+
Ja tak trochę bardziej ptoyecko ;)Zdjęcie to dla mnie coś więcej niż pstrykanie wszystkiego, co w zasięgu wzroku bez pomysłu i zastanowienia.Zdjęcie to dla mnie moment, ktf3ry już nigdy nie wrf3ci  zaklęty w małym obrazku. Ale do tego momentu mogę wrf3cić ja, by przywołać wspomnienia z nim związane.Ile razy zdarza się, że dziwimy się, że osoby, ktf3rym pokazujemy nasze fotki nie widzą tego, co my? Najczęściej te zdjęcia są źle skomponowane, oświetlone, skadrowane, itd.   nie widać tego, co chcielibyśmy pokazać i opowiedzieć. Dzięki kursowi przy odrobinie chęci i wysiłku można pokusić się o ciekawe zdjęcia. Ale bez czarf3w  trzeba zrobić kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć, by znaleźć to jedno dobre. Niektf3rzy uznają, że warto. Ja uważam, że warto.Dziękuję!

Revision as of 01:40, 6 May 2012

Ja tak trochę bardziej ptoyecko ;)Zdjęcie to dla mnie coś więcej niż pstrykanie wszystkiego, co w zasięgu wzroku bez pomysłu i zastanowienia.Zdjęcie to dla mnie moment, ktf3ry już nigdy nie wrf3ci zaklęty w małym obrazku. Ale do tego momentu mogę wrf3cić ja, by przywołać wspomnienia z nim związane.Ile razy zdarza się, że dziwimy się, że osoby, ktf3rym pokazujemy nasze fotki nie widzą tego, co my? Najczęściej te zdjęcia są źle skomponowane, oświetlone, skadrowane, itd. nie widać tego, co chcielibyśmy pokazać i opowiedzieć. Dzięki kursowi przy odrobinie chęci i wysiłku można pokusić się o ciekawe zdjęcia. Ale bez czarf3w trzeba zrobić kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć, by znaleźć to jedno dobre. Niektf3rzy uznają, że warto. Ja uważam, że warto.Dziękuję!